1204142. FAT, 3 st, porslin, Japan, 1900-tal.

Imaridekor. Diam 33-40 cm.

Nagg.

Imaridekor. Diam 33-40 cm.

Nagg.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 40 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
40 EUR
Danmark
42 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
45 EUR
Åland
51 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
54 EUR
69 EUR
Schweiz
81 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
128 EUR
164 EUR
188 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1204142

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 67