POUL CADOVIUS, hyllsystem, "Royal System", Danmark, 1960-tal.

1200686. POUL CADOVIUS, hyllsystem, "Royal System", Danmark, 1960-tal.

Palisander. 6 väggpaneler, bredd 80, höjd 230 cm. 6 hurtsar, längd 80, djup 38, höjd 42. Vägghylla med skjutdörrar, längd 80, djup 22, höjd 56 cm. 5 gavlar, bredd 16,5 cm. Lister i olika dimensioner.

CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.

Gavlar med utsågningar, fanérskador, märken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 006