GLASSERVISDELAR, 18 st, 1900-talets mitt.

1198148. GLASSERVISDELAR, 18 st, 1900-talets mitt.

Slipad dekor.
12 seltersglas, höjd 7 cm
6 vinglas, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipad dekor.
12 seltersglas, höjd 7 cm
6 vinglas, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 953