1198148. GLASSERVISDELAR, 18 st, 1900-talets mitt.

Slipad dekor.
12 seltersglas, höjd 7 cm
6 vinglas, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Slipad dekor.
12 seltersglas, höjd 7 cm
6 vinglas, höjd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 48 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
48 EUR
Danmark
51 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
54 EUR
Åland
60 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
62 EUR
78 EUR
Schweiz
90 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
138 EUR
173 EUR
197 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
A
Föremålsnr
1198148

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 134