1193852. KARL-AXEL PEHRSSON. Färglitografi, signerad och numrerad.

ca 39x53 cm.

Ej examinerad ur ram.

ca 39x53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 39 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
39 EUR
Danmark
44 EUR
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
49 EUR
Frankrike
51 EUR
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
56 EUR
72 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
88 EUR
112 EUR
124 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Tavelvagn 1
Föremålsnr
1193852

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 204