ADOLPH TIDEMAN. efter, olja på duk, sign U Sannem.

1192658. ADOLPH TIDEMAN. efter, olja på duk, sign U Sannem.

114x92.

Flertalet skador i duk. Löst spänd duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

114x92.

Antal besök: 2 308