1192240. TRUMMA, Kina, 1800-talets slut.

Delvis lackerad stomme. bredd 57 cm, höjd 55 cm.
Dekor av nubbar och 4 hänklar i metall.
träställ: Höjd 15 cm.

Smärre bruksslitage, torrsprickor, märke.

träställ: Höjd 15 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 461 DKK

Utlämning på plats
0 DKK

Transport till utlämningsställe:

461 DKK
Danmark: Köpenhamn
731 DKK
Sverige: Luleå, Umeå
731 DKK
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
1 050 DKK
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
1 050 DKK
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
1 135 DKK
Finland: Helsingfors
1 135 DKK
Storbritannien: Westbury
1 227 DKK
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
1 341 DKK
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
1 454 DKK
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
1 490 DKK
Spanien: Dörrleverans - Madrid
1 582 DKK
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
2 291 DKK
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
2 291 DKK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1192240

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 91