TRUMMA, Kina, 1800-talets slut.

1192240. TRUMMA, Kina, 1800-talets slut.

Delvis lackerad stomme. bredd 57 cm, höjd 55 cm.
Dekor av nubbar och 4 hänklar i metall.
träställ: Höjd 15 cm.

Smärre bruksslitage, torrsprickor, märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

träställ: Höjd 15 cm.

Antal besök: 1 120