SEKTIONSFÅTÖLJER, 6 stycken, "Komfor", Ikea, 1970-tal.

1191159. SEKTIONSFÅTÖLJER, 6 stycken, "Komfor", Ikea, 1970-tal.

Brun manchester, sitthöjd 33, rygghöjd 66 cm.

Bruksslitage, 4 sittknappar saknas, några smärre klädselskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 157