1191159. SEKTIONSFÅTÖLJER, 6 stycken, "Komfor", Ikea, 1970-tal.

Brun manchester, sitthöjd 33, rygghöjd 66 cm.

Bruksslitage, 4 sittknappar saknas, några smärre klädselskador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 148 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

Sverige: Gävle, Göteborg, Hudiksvall, Höör, Kalmar, Karlshamn, Katrineholm, Linköping, Malmö, Norrköping, Nyköping, Oskarshamn, Stockholm, Sundsvall, Växjö, Örebro
148 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
159 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
215 EUR
Danmark: Köpenhamn
230 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
234 EUR
Storbritannien: Westbury
281 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
286 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
328 EUR
Finland: Helsingfors
328 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
374 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
468 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
477 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
533 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
655 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Gallerian
Föremålsnr
1191159

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 317