1191159. SEKTIONSFÅTÖLJER, 6 stycken, "Komfor", Ikea, 1970-tal.

Brun manchester, sitthöjd 33, rygghöjd 66 cm.

Bruksslitage, 4 sittknappar saknas, några smärre klädselskador.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1191159

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 434