BARSKÅP/BARGLOB, Zoffoli, Italien, sent 1900-tal.

1187892. BARSKÅP/BARGLOB, Zoffoli, Italien, sent 1900-tal.

Diameter 50, höjd 91 cm.

Bruksslitage samt 1 lös dekorknopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 50, höjd 91 cm.

Antal besök: 925