1187892. BARSKÅP/BARGLOB, Zoffoli, Italien, sent 1900-tal.

Diameter 50, höjd 91 cm.

Bruksslitage samt 1 lös dekorknopp.

Diameter 50, höjd 91 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1187892

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 531