PIEDESTAL, förgylld med marmorskivor.

1187854. PIEDESTAL, förgylld med marmorskivor.

Längd 25, bredd 25, höjd 81 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre förgyllningsslitage.

Antal besök: 450