1187854. PIEDESTAL, förgylld med marmorskivor.

Längd 25, bredd 25, höjd 81 cm.

Smärre förgyllningsslitage.

Smärre förgyllningsslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1187854

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 205