BRICKOR 2 st, Jugend, monogramsignerade och daterade 1915.

1187347. BRICKOR 2 st, Jugend, monogramsignerade och daterade 1915.

Koppar med driven dekor av växter. Rund bricka, diameter 47 cm. Oval bricka med hänklar, längd 70 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 884