1187218. SILVERFÖREMÅL, 20 st, svenska och utländska stämplar. Totalvikt ca 350 gram.

2 armband, 1 ströare, 1 tång, 4 olika gafflar, 1 matsked, 1 tesked, 3+3+1+3 kaffeskedar. Bestickens längd 8-21,5 cm.

Bruksslitage, med monogramgrayr.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1187218

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 173