KAFFEKANNA och GRÄDDSNIPA, silver, svenska importstämplar. Vikt ca 450 gram.

1186640. KAFFEKANNA och GRÄDDSNIPA, silver, svenska importstämplar. Vikt ca 450 gram.

Höjd 18 och 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 och 8 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 770