1186640. KAFFEKANNA och GRÄDDSNIPA, silver, svenska importstämplar. Vikt ca 450 gram.

Höjd 18 och 8 cm.

Bruksslitage.

Höjd 18 och 8 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1186640

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 205