1186517. GOLVUR, Thomas Stones Lothbury, London (1692-1735).

Fodral i mahogny, urtavla i mässing falnkerad av kolonner samt krönande fågel i mässing. Höjd ca 235 cm.

Lod, pendel och dekordelar saknas, fodral med omfattande skador och lagningar.

Nyckel/nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 92 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

92 EUR
Danmark: Köpenhamn
128 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
128 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne, Dörrleverans - Stockholm
171 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
171 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
211 EUR
Finland: Helsingfors
211 EUR
Storbritannien: Westbury
252 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
268 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
283 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
288 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
300 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Scotland, North & Yorkshire
396 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
396 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
E
Föremålsnr
1186517

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 203