SOFFA SAMT FÅTÖLJ, Chesterfield, brunt skinn.

1185633. SOFFA SAMT FÅTÖLJ, Chesterfield, brunt skinn.

soffans längd ca 200 cm.

slitage, klädsel med krackelering, mindre reva.

Gör en kostnadsfri värdering!

soffans längd ca 200 cm.

Antal besök: 1 830