LASSE ÅBERG. "Isbjörn-Ursus Maritimus", färglitografi, signerad och numrerad 1702/2000.

1185477. LASSE ÅBERG. "Isbjörn-Ursus Maritimus", färglitografi, signerad och numrerad 1702/2000.

Bildyta ca 38 x 52 cm.

ej examinerad ur ram.

Lasse Åberg (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 38 x 52 cm.

ej examinerad ur ram.

Lasse Åberg (Född 1940)

Antal besök: 756