KRUTHORN SAMT KULTÅNG, 1800-tal.

1184631. KRUTHORN SAMT KULTÅNG, 1800-tal.

Kultång Längd 18 cm. Kulans diameter 2 cm
Kruthorn. Längd 23 cm.

Ytslitage.

Kruthorn. Längd 23 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 321