LJUSKRONA, 1900-tal, stomme i mässing behängd med prismor i glas.

1184258. LJUSKRONA, 1900-tal, stomme i mässing behängd med prismor i glas.

höjd ca 60, diameter ca 55 cm.

bruksslitage, smärre skador, prismor saknas, upphängningsanordning/kedja saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 608