BORD, plåt, möjligen Italien, 1900-tal.

1183370. BORD, plåt, möjligen Italien, 1900-tal.

Avtagbar skiva.

Längd ca 40, bredd ca 40, höjd ca 40 cm.

Slitage. Färgbortfall. Repor. Bucklor. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Avtagbar skiva.

Antal besök: 1 068