SKÅL på fot, silver, Bror Eric Skogsborg, Eskilstuna, 1846.

1182540. SKÅL på fot, silver, Bror Eric Skogsborg, Eskilstuna, 1846.

Höjd ca 17 cm, övre diameter ca 18 cm
Vikt 225 gram.

Slitage, fläckar, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 225 gram.

Slitage, fläckar, bucklor.

Antal besök: 428