1182537. GLASSERVIS, 74 delar, "City", Vicke Lindstrand, Kosta Boda.

12 glas, höjd 14 cm
12 glas (på fot) höjd 14 cm
11 glas (på fot) höjd 10 cm
12 glas (på fot) höjd 10 cm
12 glas (på fot) höjd 8 cm
13 glas (på fot) höjd 7,5 cm
Karaff med propp
Askfat.

Bruksslitage. 2 glas (höjd 7,5 cm) med nagg.

12 glas, höjd 14 cm
12 glas (på fot) höjd 14 cm
11 glas (på fot) höjd 10 cm
12 glas (på fot) höjd 10 cm
12 glas (på fot) höjd 8 cm
13 glas (på fot) höjd 7,5 cm
Karaff med propp
Askfat.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 433 DKK

Utlämning på plats
0 DKK

Paketleverans:

Sverige
433 DKK
Danmark
475 DKK
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
511 DKK
Frankrike
525 DKK
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
560 DKK
681 DKK
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
808 DKK
985 DKK
1 077 DKK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1182537

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 594