GLASSERVIS, 74 delar, "City", Vicke Lindstrand, Kosta Boda.

1182537. GLASSERVIS, 74 delar, "City", Vicke Lindstrand, Kosta Boda.

12 glas, höjd 14 cm
12 glas (på fot) höjd 14 cm
11 glas (på fot) höjd 10 cm
12 glas (på fot) höjd 10 cm
12 glas (på fot) höjd 8 cm
13 glas (på fot) höjd 7,5 cm
Karaff med propp
Askfat.

Bruksslitage. 2 glas (höjd 7,5 cm) med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 glas, höjd 14 cm
12 glas (på fot) höjd 14 cm
11 glas (på fot) höjd 10 cm
12 glas (på fot) höjd 10 cm
12 glas (på fot) höjd 8 cm
13 glas (på fot) höjd 7,5 cm
Karaff med propp
Askfat.

Antal besök: 2 126