GOLVLAMPA, mässing, lejontassar, 1900-tal.

1182135. GOLVLAMPA, mässing, lejontassar, 1900-tal.

Golvlampa, mässingsstomme med lejontassar, fin tygskärm med dekorband i guld, 155 cm.

Mindre Bruksslitage.

Mindre Bruksslitage.

Antal besök: 1 989