PELARBORD, vitmålat, 1800/1900-tal.

1179469. PELARBORD, vitmålat, 1800/1900-tal.

Längd 89, bredd 61, höjd 71 cm.

Färgslitage, limningsbehov samt övermålad skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 348