1177896. MARCUS WALTERMARK. "The moment of emotional understanding", olja på duk, signerad 2019.

90 x 70 cm, oramad.

Marcus Waltermark (Född 1974)

90 x 70 cm, oramad.

Marcus Waltermark (Född 1974)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
1177896

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 220