PER-GUNNAR LINDSTRÖM. Kustlandskap, olja på pannå, signerad P G Lindström.

1177772. PER-GUNNAR LINDSTRÖM. Kustlandskap, olja på pannå, signerad P G Lindström.

17 x 24 cm.

Ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 x 24 cm.

Ramslitage.

Antal besök: 1 609