NANNA DITZEL. Skrivbord, "Modell 135", wengé, stämplat Danish Furnitures.

1175520. NANNA DITZEL. Skrivbord, "Modell 135", wengé, stämplat Danish Furnitures.

Längd 160, bredd 70, höjd 70 cm.

Små fanerskador, cirkelfläck på skivan samt bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 148