ISAAC GRÜNEWALD. Blommor till midsommarstången. Färglitografi, signerad och numrerad 139/200.

1172285. ISAAC GRÜNEWALD. Blommor till midsommarstången. Färglitografi, signerad och numrerad 139/200.

Ca 85.5 x 60 cm.

Ej examinerad ut ram. Gulnad.

Isaac Grünewald (1889–1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 85.5 x 60 cm.

Ej examinerad ut ram. Gulnad.

Isaac Grünewald (1889–1946)

Antal besök: 1 695