SKÅP, Kina, 1900-tal.

1160834. SKÅP, Kina, 1900-tal.

rödlackerat med skuren dekor, höjd 124, 50x106 cm.

slitage, enstaka sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage, enstaka sprickor.

Antal besök: 1 864