1160801. RÖKELSEKAR och 2 VASER, 1900-tal.

rökelsekar i brons med trälock samt träsockel, vaser i cloisonné och lackarbete, höjd 11 - 16,5.

sedvanligt ytslitage.

sedvanligt ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1160801

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 215