1159257. CARL HJALMAR NORRSTRÖM. Efter. Ljusstakar, 5 stycken, mässing/sten, Skultuna Bruk.

Jubileumsljusstakar i mässing med mellandelar av diabas, larvikit och älvdalsporfyr, numrerade 67 samt 68/300, 1997
Höjd 20,5-30,5 cm.

Ytslitage samt 2 smärre stenskador.

Höjd 20,5-30,5 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 34 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
34 EUR
Danmark
37 EUR
Finland, Storbritannien, Tyskland
39 EUR
Åland
45 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien
48 EUR
62 EUR
Schweiz
73 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, Turkiet, USA
120 EUR
155 EUR
178 EUR

Läs mer om leverans.

Helsingborgs Auktionskammare
Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Vitrinskåp 2
Föremålsnr
1159257

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 280