1157836. GOLVVAS, porlin, Kina, 18/1900-tal.

Famille Verte, dekor av figurscener i polykroma färger, höjd 61 cm.

sedvanligt ytslitage.

sedvanligt ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 68 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Transport till utlämningsställe:

68 EUR
Sverige: Luleå, Umeå
79 EUR
Danmark: Köpenhamn
109 EUR
Storbritannien: Westbury
120 EUR
Sverige: Dörrleverans - Halland, Dörrleverans - Skåne
135 EUR
Sverige: Dörrleverans - Stockholm
154 EUR
Danmark: Dörrleverans - Köpenhamn
165 EUR
Tyskland: Berlin, Frankfurt/Main, Hamburg, Köln
167 EUR
Finland: Helsingfors
167 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - London, South East & East Anglia
214 EUR
Spanien: Dörrleverans - Catalunya
236 EUR
Spanien: Dörrleverans - Madrid
292 EUR
Storbritannien: Dörrleverans - Wales, Midlands & South West
307 EUR
Spanien: Dörrleverans - Resterande Spanien
414 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
A
Föremålsnr
1157836

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 156