ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Flaska, "Indian summer", Kosta Boda, signerad.

1155219. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Flaska, "Indian summer", Kosta Boda, signerad.

Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 737