MATBORD SAMT LAMPBORD, 3 delar, björk, 1960-tal.

1153841. MATBORD SAMT LAMPBORD, 3 delar, björk, 1960-tal.

Längd 56, bred 38, höjd 57 cm
Längd 125, bredd 67, höjd 71 cm.

Smärre kantslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 56, bred 38, höjd 57 cm

Smärre kantslitage.

Antal besök: 436