1153584. RAGUSKED samt SUPKOPP på fot, silver, 1800-tal.

Supkopp höjd 12 cm. Ragusked längd 37 cm.

Ragusked troligen omgjord. Slitage, bucklor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1153584

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 253