RAGUSKED samt SUPKOPP på fot, silver, 1800-tal.

1153584. RAGUSKED samt SUPKOPP på fot, silver, 1800-tal.

Supkopp höjd 12 cm. Ragusked längd 37 cm.

Ragusked troligen omgjord. Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 606