1152894. PORSLINSMÅLNING, Kina, 1900-tal.

Mått inkl. ram. 78 x 24 cm.

Slitage.

Mått inkl. ram. 78 x 24 cm.

Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1152894

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 186