1152894. PORSLINSMÅLNING, Kina, 1900-tal.

Mått inkl. ram. 78 x 24 cm.

Slitage.

Mått inkl. ram. 78 x 24 cm.

Slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 107 EUR

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Belgien, Danmark, Finland, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Norge, Spanien, Storbritannien, Sverige, Tyskland, Åland
107 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Irland, Island, Kroatien, Lettland, Litauen, Monaco, Polen, Portugal, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Tjeckien, Ungern, Österrike
130 EUR
Schweiz
154 EUR
Turkiet
230 EUR
Australien, Cypern, Kanada, Malta, Mexiko, USA
276 EUR
335 EUR
Argentina, Bolivia, Brasilien, Chile, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Egypten, Förenade Arabemiraten, Guatemala, Honduras, Israel, Marocko, Nicaragua, Panama, Paraguay, Peru, Ryssland, Saudiarabien, Sydafrika, Ukraina, Uruguay, Vitryssland
393 EUR

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Ort
Göteborg, Sverige
Placering
Vägg C
Föremålsnr
1152894

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 77