1145939. ALFRED HEDLUND. Koloniområde, olja på pannå, signerad.

32 x 40 cm.

delvis med ytslitage.

32 x 40 cm.

delvis med ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1145939

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 176