Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
FRANK LEWIS EMANUEL. "Rye marshes". Olja på pannå, signerad.
1141538. FRANK LEWIS EMANUEL. "Rye marshes". Olja på pannå, signerad.
25 x 35 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 35 cm.
Fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
1 042