FRANK LEWIS EMANUEL. "Rye marshes". Olja på pannå, signerad.

1141538. FRANK LEWIS EMANUEL. "Rye marshes". Olja på pannå, signerad.

25 x 35 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

25 x 35 cm.

Fläckar.

Antal besök: 1 042