1141538. FRANK LEWIS EMANUEL. "Rye marshes". Olja på pannå, signerad.

25 x 35 cm.

Fläckar.

25 x 35 cm.

Fläckar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1141538

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 233