PETER ENGBERG. "Stenhus". Akvarell, signerad. Utförd 2019.

1141089. PETER ENGBERG. "Stenhus". Akvarell, signerad. Utförd 2019.

20 x 31 cm.

Säljes till förmån för Svenska Sjöräddningssällskapets nybyggnation av stationshus i Fjällbacka.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 6 137