BORD, Axel Einar Hjorth, "Charles", Nordiska Kompaniet, sent 1920-tal.

1138852. BORD, Axel Einar Hjorth, "Charles", Nordiska Kompaniet, sent 1920-tal.

Mått 160 x 80 cm, höjd 75 cm. Ritningsnummer 33545.

Sprickor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor. Bruksslitage.

Antal besök: 3 234