1138852. BORD, Axel Einar Hjorth, "Charles", Nordiska Kompaniet, sent 1920-tal.

Mått 160 x 80 cm, höjd 75 cm. Ritningsnummer 33545.

Sprickor. Bruksslitage.

Sprickor. Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1138852

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 480