LJUSSTAKE för 3 ljus, konstglas, otydligt signerad.

1137850. LJUSSTAKE för 3 ljus, konstglas, otydligt signerad.

Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 278