1137690. ULRIKA HYDMAN VALLIEN. Färglitografi, signerad, provtryck.

Bildyta 41x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bildyta 41x36 cm.

Ej examinerad ur ram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 235 DKK

Utlämning på plats
0 DKK

Paketleverans:

Sverige
235 DKK
Danmark
277 DKK
Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
311 DKK
Frankrike
332 DKK
Belgien, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
366 DKK
477 DKK
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
608 DKK
780 DKK
863 DKK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1137690

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 111