IVAN IVARSON. "Det röda seglet", färglitografi, signerad i trycket.

1136070. IVAN IVARSON. "Det röda seglet", färglitografi, signerad i trycket.

Bildyta 42 x 45 cm.

ej examinerad ur ram.

Ivan Ivarson (1900–1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 42 x 45 cm.

ej examinerad ur ram.

Ivan Ivarson (1900–1939)

Antal besök: 794